+380 44 490 77 22
ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК
УКР     ENG
Приватним особам Бізнесу Про банк Контакти

Перемагайте щодня з VisaVisa – глобальна платіжна система, що забезпечує електронні платежі у більш ніж 200 країнах світу.

З карткою Visa від ФІНЕКСБАНК Ви отримуєте доступ до коштів на Вашому рахунку будь-де і будь-коли. Розраховуватись за покупки та послуги швидко, безпечно та без комісій. Це  зручніше, ніж стояти в черзі до банкомату; швидше, ніж відвідувати банк та безпечніше, ніж носити готівку з собою.

ОЦІНІТЬ ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З VISA
Зручність – у якій би країні світу Ви не перебували, представники служби підтримки Visa, що говорять різними мовами, готові прийти до Вас на допомогу 24 години на добу 365 днів на рік.

Підвищена безпека – Ваш рахунок цілодобово під контролем компанії Visa, щоб виявити й запобігти можливим спробам шахрайства. Завдяки політиці нульової відповідальності від Visa, Ви не відповідаєте за покупки, що не були Вами підтверджені, тому будь-які кошти, зняті з Вашого рахунку обманним шляхом, будуть повернені.

Контроль коштів – транзакції з картки Visa автоматично списуються з банківського рахунку, тому Ви завжди можете дізнатися свій поточний баланс. До того ж у банківській виписці вказується інформація про зроблені покупки, включаючи дату й суму покупки, а також назва та місцезнаходження організації.

Тарифний пакет Зарплатна.pdf (624.63 Kb)


Тарифний пакет Особиста.pdf (263.52 Kb)


Тарифий пакет Накопичувальна.docx (64.95 Kb)


Умови банківського обслуговування фізичних осіб в ПАТ ФІНЕКСБАНК (з 04.05.2016 р.).pdf (560.83 Kb)


РЕКВІЗИТИ ПОПОВНЕННЯ КАРТОК

Запитати
Замовити